ЗАНЗИБАР НОЕМВРИ ’20 – МАРТ ’21

Тропска идила на рајскиот остров веќе од 1100 ЕУР Миризливиот Занзибар, магичен, егзотичен, романтичен… див и софистициран… секако незаборавен и маѓепсувачки. Еден од најегзотините острови на светот каде летуваат светските…

Коментарите се исклучени на ЗАНЗИБАР НОЕМВРИ ’20 – МАРТ ’21

КУБА – ВАРАДЕРО И ХАВАНА 2021

КУБА – ВАРАДЕРО И ХАВАНА   Пакет аранжман: 7 ALL Inclusive + 2 BB, авионски превоз, трансфер, 2 екскурзии и aгенциски претставник Термин: 08.02.2021-18.02.2020 Куба - Необичен остров каде што…

Коментарите се исклучени на КУБА – ВАРАДЕРО И ХАВАНА 2021

ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН 2020

 ЛУЛКАТА НА ХРИСТИЈАНСТВОТО И МИСТИЧНАТА ПЕТРА  ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН 2020  Авионски превоз од Скопје со вклучени аеродромски такси + хотели со појадок и вечера + трансфери + гранични такси +…

Коментарите се исклучени на ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН 2020

РАЈСКИОТ ОСТРОВ ЗАНЗИБАР

РАЈСКИОТ ОСТРОВ ЗАНЗИБАР 09.03 - 20.03.2020 9 ноќевања во Coral Reef Beach Resort + авионски превозод СКОПЈЕ + трансфер Занзибар - дестинација која од секогаш претставувала спој на мистерија и егзотика, привлекувајќи со својата недопрена природа и…

Коментарите се исклучени на РАЈСКИОТ ОСТРОВ ЗАНЗИБАР

ЛЕТНА ПОНУДА БАЛИ + СИНГАПУР

Бали – Рајскиот остров на боговите. Сместен во југоисточна Азија, на екваторијалниот премин на Индинскиот со Тихиот Океан, Индонезија. Овој тропски остров е толку сликовит што на прв поглед ќе ви…

Коментарите се исклучени на ЛЕТНА ПОНУДА БАЛИ + СИНГАПУР