ЕСЕНСКИ ПАКЕТ PREMIUM BEACH 5* – ДРАЧ

Една од главните причини зошто одморот на море е од голема важност за здравјето е што морскиот воздух е полн со јони кои ја стимулираат апсорпцијата на кислород, ги олеснуваат…

Коментарите се исклучени на ЕСЕНСКИ ПАКЕТ PREMIUM BEACH 5* – ДРАЧ

Искуси ја Македонија во Октомври

Искуси ја Македонија во Октомври Есенски бои, локална храна, гроздобер и добро вино, традиција, религија…. 1 ден 23.10.2020 Петок: Гроздобер  и чаша вино (Битола-Неготино-Струмица) Поаѓање во 08:00 часот пред Спортска сала на…

Коментарите се исклучени на Искуси ја Македонија во Октомври

23ти Октомври Тирана АDVENTURE & FUN

Тирана – АDVENTURE & FUN Dajti Kompleks – Where earth meets the sky!   3 дена / 2 ноќи со појадок / автобуски превоз 1 ден (23.10.2020) Петок: Македонија – Тирана Состанок на…

Коментарите се исклучени на 23ти Октомври Тирана АDVENTURE & FUN

ИСТАНБУЛ

Истанбул – 2 ноќи     1 ден (четврток – 08.12.2020): БИТОЛА Состанок на групата на паркингот пред спортската сала во Битола околу 12:00 часот. Поаѓање за Турција. Патот води преку…

Коментарите се исклучени на ИСТАНБУЛ

23. ОКТОМВРИ ВО ИЗМИР

23. ОКТОМВРИ ВО ИЗМИР (22.10.2020 – 26.10.2020)   Еден од највредните подароци со кој биле дарувани кралевите уште во најстарите времиња е смирна. Тоа е смола која тече од кората на дрвјата,…

Коментарите се исклучени на 23. ОКТОМВРИ ВО ИЗМИР

23ти Октомври Kушадаси, Памуккале, Ефес и Измир

6 дена / 3 ноќи полупанисон / автобуски превоз 1 ДЕН (21.10.20– Среда) : БИТОЛА / СКОПЈЕ – ЧАНАККАЛЕ Поаѓање од Битола пред Спортска сала Младост во 10:00 часот, (попатно Прилеп, Кавадарци, Неготино, Велес)…

Коментарите се исклучени на 23ти Октомври Kушадаси, Памуккале, Ефес и Измир

КАПАДОКИЈА 23ти ОКТОМВРИ

ПРАЗНИЧНО ОКТОМВРИСКО ПАТУВАЊЕ КАПАДОКИЈА – Колевка на Христијанството Авионска програма со 3 ноќевања (22.10 – 25.10.2020) 1 ден 22.10.2020 Скопје – Истанбул – Кајсери Состанок на групата на аеродром Skopje International Airport…

Коментарите се исклучени на КАПАДОКИЈА 23ти ОКТОМВРИ