Прага (авио)

Прага (авио)     ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕТО: 09.март (четврток)    СКОПЈЕ - ПРАГА   Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 10:35 часот. Полетување за Прага во 12:35 ч. Пристигнување…

Коментарите се исклучени на Прага (авио)

ДУБАИ СО ЛЕТ ОД СКОПЈЕ – 08МИ МАРТ (4 НОЌИ)

Опис ДАТИ НА ПАТУВАЊЕ 07-13.03.2023 / ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ 08-12.03.2023 (4 НОЌИ) IBIS ONE CENTRAL 3* - 729 ЕУР по лице *Доплата за еднокреветна соба 140 еур   Цените се пакет…

Коментарите се исклучени на ДУБАИ СО ЛЕТ ОД СКОПЈЕ – 08МИ МАРТ (4 НОЌИ)

Милано (авио)

МИЛАНО 08.03-12.03.2023 5 дена- 4 ноќевања   Распостранет во рамнините на областa Ломбардија, Милано е втор по големина град во Италија, познат по уметноста, модата, шопинг и храна. Основан од…

Коментарите се исклучени на Милано (авио)

Малта (авио)

МАЛТА во МАРТ 30.03 - 02.04.2023 СО АВИОН ОД СКОПЈЕ / 4 ДЕНА / 3 НОЌЕВАЊА Малта и нејзините сестрински острови Гозо и Комино - лоцирани во центарот на Медитеранот,…

Коментарите се исклучени на Малта (авио)