Вила Блу – Неа Плагиa

Вила BLUE ЛЕТО -2022 Вила БЛУ е лоцирана во центарот на Плагиа, во близина на таверната Hriso Pagoni и на околу 30 м. од плажа. Располага со 1/4+1 дуплекс , со две одделни спални , со комплетно опремена кујна, WC и пространа тераса со поглед на море.…

Коментарите се исклучени на Вила Блу – Неа Плагиa

Вила Хрисо Пагони – Неа Плагиа

Вила ХРИСО ПАГОНИ ЛЕТО -2022 Вила ХРИСО ПАГОНИ е лоцирана во центарот на Плагиа, во близина на таверната Hriso Pagoni и на околу 30 м. од плажа. Располага со 1/2+1 студиа, со комплетно опремена кујна, WC и пространа тераса . Клима (доплата ), wi-fi –(вклучена…

Коментарите се исклучени на Вила Хрисо Пагони – Неа Плагиа