VILA SELENA MARE

Се наоѓа во новиот, северен дел од Паралија, недалеку од новоизградените спортски терени, а од централната улица Паралија е околу 400 метри, додека поширокиот песокчен дел на плажа е на…

Коментарите се исклучени на VILA SELENA MARE

Вила Атина – Паралиа

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица оддалечена 30 метри од плажа, сместена во самиот центар. Во нејзина близина има продавници, пекара, гиро, таверни, ресторани,…

Коментарите се исклучени на Вила Атина – Паралиа