ЛЕТО 2020 – НЕИ ПОРИ
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ЛЕТО 2020 – НЕИ ПОРИ

ЛЕТО 2020 - НЕИ ПОРИ   НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,...Тоа е една од најбараните дестинации. ВИЛА ГЕОРГИЈА на…

Коментарите се исклучени на ЛЕТО 2020 – НЕИ ПОРИ

VILA VASILIS

Локација: Вилата се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Опис: Убаво украсена, уредна и чиста куќа, има лоби и соба за багаж и тоалет…

Коментарите се исклучени на VILA VASILIS

VILA RIA

Локација: Вилата Риа се наоѓа во првиот ред на вили на плажата во централниот дел на Неи Пори, во близина на црквата. Структура: На првиот кат од вилата има дуплекс…

Коментарите се исклучени на VILA RIA

VILA FILIO

Локација: Вила Филио се наоѓа во тивок, нов дел од Неи Пори, на 200 метри од плажа. Вилата има големи тераси на кои треба да се живее и да доживеете…

Коментарите се исклучени на VILA FILIO

VILA SOFIA

Сместување: Има двокреветни и трокреветни студија, како и 3 двокреветни двокреветни апартмани. Три двокреветни дуплекси се наоѓаат на приземјето (број 0, 1, 2), како и едно трокреветно студио (бр. 3)…

Коментарите се исклучени на VILA SOFIA