ВИЛА ЈАНИС

ЛЕПТОКАРИЈА – ЈАНИС   ЛЕПТОКАРИЈА, сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп се уште го навраќа сеќавањето на убавите времиња поминати покрај нејзините плажи. Лептокарија денес е прекрасен…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ЈАНИС

VILA KATERINA

Трикатна вила, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен интернет и простор за багаж. Попуст 20% важи за резервација и целосна уплата до…

Коментарите се исклучени на VILA KATERINA

VILA ATRIUM

Вила ATRIUM „А“ категорија – се наоѓа на левата страна од местото, на само 100 м. од главната улица, и 150 м. од прекрасната песочна плажа. Секоја соба е опремена со модерно…

Коментарите се исклучени на VILA ATRIUM

VILA OLIMPIA

Вила ОЛИМПИА „А“ категорија – КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА, се наоѓа на левата страна од местото, на само 50 м. од главната улица, и 150 м. од прекрасната песочна плажа во Лептокарија, град на Олимписката ривиера…

Коментарите се исклучени на VILA OLIMPIA