ВИЛА ЈАНИС

ЛЕПТОКАРИЈА – ЈАНИС   ЛЕПТОКАРИЈА, сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп се уште го навраќа сеќавањето на убавите времиња поминати покрај нејзините плажи. Лептокарија денес е прекрасен…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ЈАНИС
ЛЕТО 2020 – НЕИ ПОРИ
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ЛЕТО 2020 – НЕИ ПОРИ

ЛЕТО 2020 - НЕИ ПОРИ   НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,...Тоа е една од најбараните дестинации. ВИЛА ГЕОРГИЈА на…

Коментарите се исклучени на ЛЕТО 2020 – НЕИ ПОРИ

VILA APOLON II

Локација: Вила се наоѓа на одлична локација, на околу 50 м од плажата, непосредно до шеталиштето. Структура: На вториот кат на вилата има две двокреветни соби (бр. 3 и 4)…

Коментарите се исклучени на VILA APOLON II

VILA DIMITRIS

Локација: Вилата е на 60 метри од морето и плажата, на почетокот на Платамона во однос на Неи Пори. Опис: Вила, скромна, но многу вкусно украсена. Во приземјето на вилата…

Коментарите се исклучени на VILA DIMITRIS

VILA VASILIS

Локација: Вилата се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Опис: Убаво украсена, уредна и чиста куќа, има лоби и соба за багаж и тоалет…

Коментарите се исклучени на VILA VASILIS

VILA RIA

Локација: Вилата Риа се наоѓа во првиот ред на вили на плажата во централниот дел на Неи Пори, во близина на црквата. Структура: На првиот кат од вилата има дуплекс…

Коментарите се исклучени на VILA RIA

VILA FILIO

Локација: Вила Филио се наоѓа во тивок, нов дел од Неи Пори, на 200 метри од плажа. Вилата има големи тераси на кои треба да се живее и да доживеете…

Коментарите се исклучени на VILA FILIO

VILA SOFIA

Сместување: Има двокреветни и трокреветни студија, како и 3 двокреветни двокреветни апартмани. Три двокреветни дуплекси се наоѓаат на приземјето (број 0, 1, 2), како и едно трокреветно студио (бр. 3)…

Коментарите се исклучени на VILA SOFIA

VILA MEGALI ALANA

Вила MEGALI ALANA – „Б“ категорија се наоѓа во Скотина, мало место, оддалечено 20-на км. од Катерини и на околу 5 км. од Лептокарија и Сан Пантелејмон. Мирно и прекрасно место, идеално за…

Коментарите се исклучени на VILA MEGALI ALANA

VILA SELENA MARE

Се наоѓа во новиот, северен дел од Паралија, недалеку од новоизградените спортски терени, а од централната улица Паралија е околу 400 метри, додека поширокиот песокчен дел на плажа е на…

Коментарите се исклучени на VILA SELENA MARE

VILA KATERINA

Трикатна вила, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен интернет и простор за багаж. Попуст 20% важи за резервација и целосна уплата до…

Коментарите се исклучени на VILA KATERINA

VILA ATRIUM

Вила ATRIUM „А“ категорија – се наоѓа на левата страна од местото, на само 100 м. од главната улица, и 150 м. од прекрасната песочна плажа. Секоја соба е опремена со модерно…

Коментарите се исклучени на VILA ATRIUM

VILA OLIMPIA

Вила ОЛИМПИА „А“ категорија – КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА, се наоѓа на левата страна од местото, на само 50 м. од главната улица, и 150 м. од прекрасната песочна плажа во Лептокарија, град на Олимписката ривиера…

Коментарите се исклучени на VILA OLIMPIA

Вила Атина – Паралиа

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица оддалечена 30 метри од плажа, сместена во самиот центар. Во нејзина близина има продавници, пекара, гиро, таверни, ресторани,…

Коментарите се исклучени на Вила Атина – Паралиа