Скала Потамиа – Аргири

  Категорија: Апартманско сместување, Област: Остров Тасос , Град: Скала Потамиа Тип: Фамилијарен одмор, Економичен одмор, Одмор за млади. Од море: на 5 минути од плажа Опис на соби: Вкупно 6 студиа; Тип на…

Коментарите се исклучени на Скала Потамиа – Аргири

Скала Потамиа – Александра

Категорија: Апартманско сместување, Област: Остров Тасос, Грција , Град: Скала Потамиа Тип: Фамилијарен одмор, Економичен одмор, Одмор за млади. Од море: на 50m  од плажа Вила Алексанра се наоѓа во близина на маркет, ресторани, таверни,…

Коментарите се исклучени на Скала Потамиа – Александра