AFRODITI

Лефкада е прекрасен остров на јонско море, идеален за активен одмор, со премногу плажи, заливи и островчиња за истражување. Вилата Afroditi се наоѓа во самиот центар на Нидри, најголемиот и најпознатиот…

Коментарите се исклучени на AFRODITI

VILA NIKI -КРФ АГИОС ГЕОРГИОС

КРФ Крф е во срцето на Јонското Море помеѓу Италијанското копно на запад и Грчкото на исток се протега Јонскиот архипелаг претставен со неколку поголеми и помали острови. Најсеверен остров…

Коментарите се исклучени на VILA NIKI -КРФ АГИОС ГЕОРГИОС

VILA ANESTIS – КРФ АГИОС ГЕОРГИОС

КРФ Крф е во срцето на Јонското Море помеѓу Италијанското копно на запад и Грчкото на исток се протега Јонскиот архипелаг претставен со неколку поголеми и помали острови. Најсеверен остров…

Коментарите се исклучени на VILA ANESTIS – КРФ АГИОС ГЕОРГИОС

VILA BELLA GRECIA-КРФ МОРАИТИКА

КРФ Крф е во срцето на Јонското Море помеѓу Италијанското копно на запад и Грчкото на исток се протега Јонскиот архипелаг претставен со неколку поголеми и помали острови. Најсеверен остров…

Коментарите се исклучени на VILA BELLA GRECIA-КРФ МОРАИТИКА

ВИЛА МАРИНОС-ЛАГАНАС ЗАКИНТОС

20% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 16.12.2018 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019 -07%…

Коментарите се исклучени на ВИЛА МАРИНОС-ЛАГАНАС ЗАКИНТОС

Скала Потамиа – Аргири

  Категорија: Апартманско сместување, Област: Остров Тасос , Град: Скала Потамиа Тип: Фамилијарен одмор, Економичен одмор, Одмор за млади. Од море: на 5 минути од плажа Опис на соби: Вкупно 6 студиа; Тип на…

Коментарите се исклучени на Скала Потамиа – Аргири

Скала Потамиа – Александра

Категорија: Апартманско сместување, Област: Остров Тасос, Грција , Град: Скала Потамиа Тип: Фамилијарен одмор, Економичен одмор, Одмор за млади. Од море: на 50m  од плажа Вила Алексанра се наоѓа во близина на маркет, ресторани, таверни,…

Коментарите се исклучени на Скала Потамиа – Александра

Вила Порто Фино – Никиана – Лефкада

Никиана е мало рибарско место кое се наоѓа меѓу главниот град Лефкас и Нидри. Ова место има идеална местоположба за сите оние кои сакаат да го истражуваат прекрасниот остров, исто…

Коментарите се исклучени на Вила Порто Фино – Никиана – Лефкада

Вила Џорџ– Нидри

Студиа Џорџ – Нидри Б кат – во самиот центар на местото, 100 метри од плажа, на само 20 метра многуте таверни и шеталиштето,  прикладни места за паркирање во близина.…

Коментарите се исклучени на Вила Џорџ– Нидри

ВИЛА ГИАТРАС-ЛАГАНАС ЗАКИНТОС

    -20% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 16.12.2018 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ГИАТРАС-ЛАГАНАС ЗАКИНТОС

ВИЛА АННА-ЛАГАНАС ЗАКИНТОС

-20% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 16.12.2018 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019 -07%…

Коментарите се исклучени на ВИЛА АННА-ЛАГАНАС ЗАКИНТОС

Вила Јонио – Катизма

Лефкада е прекрасен остров на јонско море, идеален за активен одмор, со премногу плажи, заливи и островчиња за истражување. Вилата Ionio се наоѓа надвор од Агиос Никитас, идеално место за патниците кои…

Коментарите се исклучени на Вила Јонио – Катизма

Вила Спирос

Вила Спирос се наоѓа на 300метри од плажа, на почетокот на Аг.Никитас (види мапа) во нејзина близина се наоѓа продавница на 100м,rent a car и rent a bike на 100м,…

Коментарите се исклучени на Вила Спирос