ПАРГА ВИЛА ТЕКЛИ

Вила Текли, се наоѓа во Парга, во склопот на Хотелот Алкион, на 700метри одалеченост од плажа. Вилата располага со 2 спални на приземје, и спална на поткровје, дневна соба со…

Коментарите се исклучени на ПАРГА ВИЛА ТЕКЛИ

ПАРГА ВИЛА ОЛИВА

Вила Олива се наоѓа во мирен дел на Парга, идеален за оние кој сакаат да избегаат од гужва на 900м одалеченост од центарот на Парга или најблиската Писо Крионери е…

Коментарите се исклучени на ПАРГА ВИЛА ОЛИВА

ПАРГА-ВИЛА ДИМАС

Вила Димас се наоѓа во Парга, на 700м одалеченост од плажата Валтос и на 1,5км од центарот на Парга. Вилата располага со интернет, убаво уреден двор, паркинг и летниковец.Собите располагаат…

Коментарите се исклучени на ПАРГА-ВИЛА ДИМАС

ПАРГА-ФИОРЕ

Вила Фиоре – Парга, Jонско море Riga Ferou 10, Parga             Парга е град чии корени се протегаат до античкиот период, но била и под силно…

Коментарите се исклучени на ПАРГА-ФИОРЕ