Вила Виолета – Канали

-25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 19.12.2018 -20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019 -10% ПОПУСТ ЗА…

Коментарите се исклучени на Вила Виолета – Канали

Маргарита Апартмани – Канали – Јонски брег

Kanalis е приморско место областа  Превеза  северозападна Грција. Kanalis се наоѓа на брегот на Јонското Море, 12 километри северно од  Превеза и 35 километри од Лефкада. На 6 километри од ова…

Коментарите се исклучени на Маргарита Апартмани – Канали – Јонски брег