ВИЛА СИРАГАС

ВРАХОС БИЧ - Преубаво место помеѓу Парга и Превеза на брегот на Јонско море со тиркизно плаво море, 3 км долга песочна плажа, бујна вегетација и многу кафе – барови, ресторани…

Коментарите се исклучени на ВИЛА СИРАГАС

ВРАХОС Ionion View

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90метри одалеченост од плажа, вилата нуди прекрасен поглед на Јонското море. Располага со трокреветни студиа (еден дупли и еден единечен кревет) и…

Коментарите се исклучени на ВРАХОС Ionion View

ВИЛА ВРАХОС АПАРТМАНИ

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, клима (со доплата од 5еур на…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ВРАХОС АПАРТМАНИ

ПАРГА ВИЛА ТЕКЛИ

Вила Текли, се наоѓа во Парга, во склопот на Хотелот Алкион, на 700метри одалеченост од плажа. Вилата располага со 2 спални на приземје, и спална на поткровје, дневна соба со…

Коментарите се исклучени на ПАРГА ВИЛА ТЕКЛИ

ПАРГА ВИЛА ОЛИВА

Вила Олива се наоѓа во мирен дел на Парга, идеален за оние кој сакаат да избегаат од гужва на 900м одалеченост од центарот на Парга или најблиската Писо Крионери е…

Коментарите се исклучени на ПАРГА ВИЛА ОЛИВА

ПАРГА-ВИЛА ДИМАС

Вила Димас се наоѓа во Парга, на 700м одалеченост од плажата Валтос и на 1,5км од центарот на Парга. Вилата располага со интернет, убаво уреден двор, паркинг и летниковец.Собите располагаат…

Коментарите се исклучени на ПАРГА-ВИЛА ДИМАС

ВРАХОС SEA VIEW APARTMENTS

ВРАХОС – SEA VIEW APARTMENTS   Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пијалок или…

Коментарите се исклучени на ВРАХОС SEA VIEW APARTMENTS

ПАРГА-ФИОРЕ

Вила Фиоре – Парга, Jонско море Riga Ferou 10, Parga             Парга е град чии корени се протегаат до античкиот период, но била и под силно…

Коментарите се исклучени на ПАРГА-ФИОРЕ

JK BEACH HOUSE-VRAHOS

JK Beach House се наоѓа на сама плажа, 500 метри одалечена од Врахос во мирниот дел на патот кон Лигија. Во овој дел се лоцирани приватните вили со сoпствена плажа.…

Коментарите се исклучени на JK BEACH HOUSE-VRAHOS

ВРАХОС-ПЕЛАГОС

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2018 - 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019 -   5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019…

Коментарите се исклучени на ВРАХОС-ПЕЛАГОС

ВРАХОС-САВАШ

Вила Саваш се наоѓа на 40 м плажа, помеѓу Врахос и Лигија. Идеална локација за љубителите на мирен одмор. Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби…

Коментарите се исклучени на ВРАХОС-САВАШ

White Sands studios – Врахос

  " order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со трокреветни студиjа кои имаат страничен поглед кон море. Сите студија се опремени со…

Коментарите се исклучени на White Sands studios – Врахос

Вила Лукас – Врахос

Врахос е една од најбараните дестинации за изминатата година. Во ова мало место се наоѓа на една од најубавите плажи на јонското море. Врхос се наоѓа помеѓу Парга и Превеза…

Коментарите се исклучени на Вила Лукас – Врахос

Irini studios – Врахос

Врахос е една од најбараните дестинации за изминатата година. Во ова мало место се наоѓа на една од најубавите плажи на јонското море. Врхос се наоѓа помеѓу Парга и Превеза…

Коментарите се исклучени на Irini studios – Врахос

ХОТЕЛ МИРТО 3* – Врахос

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 19.12.2018 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019…

Коментарите се исклучени на ХОТЕЛ МИРТО 3* – Врахос

Вила Виолета – Канали

-25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 19.12.2018 -20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019 -10% ПОПУСТ ЗА…

Коментарите се исклучени на Вила Виолета – Канали

Маргарита Апартмани – Канали – Јонски брег

Kanalis е приморско место областа  Превеза  северозападна Грција. Kanalis се наоѓа на брегот на Јонското Море, 12 километри северно од  Превеза и 35 километри од Лефкада. На 6 километри од ова…

Коментарите се исклучени на Маргарита Апартмани – Канали – Јонски брег