CRONWELL SERMILLA RESORT 5*

  Хотелот се наоѓа на сама плажа во Псакудиа, веднаш на почетокот на втортиот крак Ситонија. Опис: отворен базен ,сауна, фитнес, СПА центар, масажа, мини клуб, ресторан, бар, WI-FI,  приватна…

Коментарите се исклучени на CRONWELL SERMILLA RESORT 5*

Хотел „GOLDEN BEACH“ – Метаморфозис

Хотелот Голден Бич е лоциран на 20 метри од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред…

Коментарите се исклучени на Хотел „GOLDEN BEACH“ – Метаморфозис

Хотел „JENNY“ – Сивири

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири.Хотелот располага со 37 соби: 1/4 со еден брачен кревет и две нормални леглакако и дуплекс…

Коментарите се исклучени на Хотел „JENNY“ – Сивири

„Koviou Holiday Village” – „Paradise studios” – Никити

Paradise studios (дел од хотелот Koviou Holiday Village) се наоѓа на само 250 м. од една од најубавите плажи на Ситониа, Koviou. Располага со 1/2, 1/3 и 1/4 ЕКО соби…

Коментарите се исклучени на „Koviou Holiday Village” – „Paradise studios” – Никити