КУЌА – ПАНОРАМА – САРТИ

  Куќа “Panorama”Сарти Куќа „Панорама“ е лоцирана на средина помеѓу стариот и новиот дел на Сарти, и е прва линија на море т.е. на самата плажа, покрај шеталиштето. Дел од…

Коментарите се исклучени на КУЌА – ПАНОРАМА – САРТИ

Вила Танасис

Вила Танасис се наоѓа во Сарти, на 150м од плажа, на 350м од центарот на Сарти. Паркинг сопствен нема, но може да се паркира пред вилата. Вилата располага со апарман…

Коментарите се исклучени на Вила Танасис

SARTI – VILA PANAGIOTA

" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"] Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кој сакаат мирен и…

Коментарите се исклучени на SARTI – VILA PANAGIOTA