КУЌА – ПАНОРАМА – САРТИ

  Куќа “Panorama”Сарти Куќа „Панорама“ е лоцирана на средина помеѓу стариот и новиот дел на Сарти, и е прва линија на море т.е. на самата плажа, покрај шеталиштето. Дел од…

Коментарите се исклучени на КУЌА – ПАНОРАМА – САРТИ

Вила Танасис

Вила Танасис се наоѓа во Сарти, на 150м од плажа, на 350м од центарот на Сарти. Паркинг сопствен нема, но може да се паркира пред вилата. Вилата располага со апарман…

Коментарите се исклучени на Вила Танасис

Торони Апартментс “Б” Торони

Торони Апартментс “Б” Торони Лето 2020 Грција Вила Торони Апартментс е постар објект лоциран на сама плажа во Торони, место познато по прекрасната долга и широка песочна плажа, наградена со…

Коментарите се исклучени на Торони Апартментс “Б” Торони

СТУДИО НИНА – ТОРОНИ

СТУДИО NINA - ТОРОНИ Торони се наоѓа во југоисточниот дел од вториот крак на полуостровот Ситонија.Долгата песочна плажа и тиркизната боја на егејот заокружени со боровата шума го прават ова место…

Коментарите се исклучени на СТУДИО НИНА – ТОРОНИ

АПАРТХОТЕЛ SAKIS FAY ТОРОНИ

  НА ПЛАЖА Торони на југоисточниот дел од вториот крак полуостровот Ситонија.Долгата песочна плажа и тиркизната боја на егејот заокружени со боровата шума го прават ова место вистински рај.Убава пешачка патека…

Коментарите се исклучени на АПАРТХОТЕЛ SAKIS FAY ТОРОНИ

SARTI – VILA PANAGIOTA

" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"] Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кој сакаат мирен и…

Коментарите се исклучени на SARTI – VILA PANAGIOTA