ВИЛА МУСТАКАС

ПОЛИХРОНО – МУСТАКАС   Локација: Грција / Халкидики / Полихроно  Плажа:30м од песочна плажа со ситни каменчиња Услуга:само наем.  Интернет и клима: бесплатно во соби Сместување: трокреветни соби во Мустакас 1, и 4…

Коментарите се исклучени на ВИЛА МУСТАКАС

ВИЛА РЕАЛ

ПОЛИХРОНО-REALL APARTMANI Вила Reall Apartmani се наоѓа на 200м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од црвата се спушта кон плажа, т.е до Хотел Посеидонио (види мапа). Вилата…

Коментарите се исклучени на ВИЛА РЕАЛ

ВИЛА ОЛГА

ПОЛИХРОНО – ОЛГА Вила Олга се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на 120м одалеченост од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа на приземје или први спрат. Секое студио има…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ОЛГА

ВИЛА ПОСЕИДОНИО

  ПОСЕИДОНИО Вилата Поседонио се наоѓа на 120м од плажа, во центарот на Полихроно,  располага со 1/2 +1 студија (соба со брачен кревет и помошен на расклопување во кујната) и…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ПОСЕИДОНИО

ВИЛА НАТАША ВАЛЕНТИНО

ВИЛА „ Natassa Valentino “ А категорија– ПОЛИХРОНО 2020 Вила NATASS VALENTINO една од најпопуларните вили во Полихрони, на 90 метри од морето и на 800м од центарот на во…

Коментарите се исклучени на ВИЛА НАТАША ВАЛЕНТИНО

ПОЛИХРОНО – КАИФА

Вила Каифа се наоѓа во центарот на Полихроно на 150м оддалеченост од плажа, вилата е од Б категорија, собите се еко трокреветни , со сопствен мал тоалет и тераса, кујна…

Коментарите се исклучени на ПОЛИХРОНО – КАИФА

ПОЛИХРОНО – ЕЛЕНА

Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на Полихроно. Вилата располага со две двокреветни соби, една трокреветна и една четворокреветна…

Коментарите се исклучени на ПОЛИХРОНО – ЕЛЕНА