Вила PARADISO

12% попуст за рана уплата до 29.02.2020 Локација:       На 20м.од  плажа, во непосредна близина на центарот. Сместување:   Двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и шестткреветни апартмани. Опрема: Студио – одвоена опремена кујна и  соба…

Коментарите се исклучени на Вила PARADISO

ВИЛА АГЕЛИКИ

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори 2020 12% попуст за рана уплата до 29.02.2020 Локација: Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина на центарот. Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и…

Коментарите се исклучени на ВИЛА АГЕЛИКИ

ПЕФКОХОРИ-НАТАЛИА

Вила Наталиа се наоѓа во срцето на Пефкохори, на минута  од пешачката зона, до плажа и до првиот супермаркет. Вила Наталиа е составена од две згради, Анекс 1 и Анекс 2.…

Коментарите се исклучени на ПЕФКОХОРИ-НАТАЛИА