Вила BROTHERS

Вила BROTHERS – Лето 2020 20% попуст за рана уплата до 01.02.2020 Локација: 60 метри оддалеченост од плажа, во централниот дел на Неа Потидеа. Сместување: Трикреветни и четирикреветни апартмани. Опремa:…

Коментарите се исклучени на Вила BROTHERS

HAUS LITHEA

Хаус Литеа се наоѓа во Неа Потидеа, првото населено туристичко место на Халкидики, првиот крак Касандра на околу 65 км оддалечено од Солун. Мало селце, познато по туризам и риболов,…

Коментарите се исклучени на HAUS LITHEA