Apart Hotel Vicky – Ханиоти

  Apart Hotel Vicky – Ханиоти ОПИС: Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, во истражување на богатата…

Коментарите се исклучени на Apart Hotel Vicky – Ханиоти

С-СТУДИО ХАНИОТИ

Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, во истражување на богатата историја, уживајќи во врвната гастрономија, ХАНИОТИ е идеален избор за…

Коментарите се исклучени на С-СТУДИО ХАНИОТИ

С-АПАРТМАН ХАНИОТИ

Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, во истражување на богатата историја, уживајќи во врвната гастрономија, ХАНИОТИ е идеален избор…

Коментарите се исклучени на С-АПАРТМАН ХАНИОТИ

ХАНИОТИ – ВЕРГИНА

Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич барот Молос ( 200 метри). До најблиската плажа води мала патека која…

Коментарите се исклучени на ХАНИОТИ – ВЕРГИНА