Вила ИМПРЕСС АПП

10% попуст за рана уплата до 31.03.2020 Вила ИМПРЕСС АПП -Переа  2020 Переа е градче кое одликува со долга песочна плажа  иоддалечена 20км од центарот на Солун. На плажата има…

Коментарите се исклучени на Вила ИМПРЕСС АПП

Вила САВАС

10% попуст за рана уплата до 31.03.2020 Неа Флогита се наоѓа на само 59 километри од Солун, односно 160 километри од македонско-грчката граница. Неа Флогита одличен избор за сите кои…

Коментарите се исклучени на Вила САВАС

Вила МЕМФИС

Вила МЕМФИС – Калитеа  2021 Вила Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа во пешачката зона, опкружена со голем број на продавници, кафетерии и таверни. Вилата располага со 1/3…

Коментарите се исклучени на Вила МЕМФИС

ВИЛА АЛЕКСАНДАР

ФУРКА-АЛЕКСАНДАР Вила Alexandar е комплекс од 4 згради кои што се наоѓаат во исто двор. Дуплексите во вилата се состојат од 2 спални соби во кои што има по 2…

Коментарите се исклучени на ВИЛА АЛЕКСАНДАР

ВИЛА РЕАЛ

ПОЛИХРОНО-REALL APARTMANI Вила Reall Apartmani се наоѓа на 200м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од црвата се спушта кон плажа, т.е до Хотел Посеидонио (види мапа). Вилата…

Коментарите се исклучени на ВИЛА РЕАЛ

Вила PARADISO

  Локација:       На 20м.од  плажа, во непосредна близина на центарот. Сместување:   Двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и шестткреветни апартмани. Опрема: Студио – одвоена опремена кујна и  соба со два или четири кревети, бања,…

Коментарите се исклучени на Вила PARADISO

ВИЛА АНГЕЛОС

Вила АНГЕЛОС – Калитеа 2021 Локација: Во центарот на Калитеа, 5 мин. од плажа. Сместување: Четирикреветни и двокреветни апартмани на високо приземје и на прв кат. Опременост: Четирикреветен АПП -…

Коментарите се исклучени на ВИЛА АНГЕЛОС

ВИЛА АГЕЛИКИ

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори 2021 Локација: Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина на центарот. Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани. Опрема: АПП - дневна соба…

Коментарите се исклучени на ВИЛА АГЕЛИКИ

ВИЛА НАТАША ВАЛЕНТИНО

ВИЛА  „ Natassa Valentino “  А категорија– ПОЛИХРОНО  2021 -10% за резервации и уплати до 01.06.2021 Вила NATASS VALENTINO една од најпопуларните вили во Полихрони, на 90 метри од морето…

Коментарите се исклучени на ВИЛА НАТАША ВАЛЕНТИНО

ФУРКА АГИОС ГЕОРГИОС

Студиа Агиос Георгиос Б категорија – 70 метри од плажа, прекрасно уреден двор со многу зеленило, маслинки, опремен со детски играчки и скара на користење  и дел за дружење. Студијата…

Коментарите се исклучени на ФУРКА АГИОС ГЕОРГИОС

ХАНИОТИ- ЏОРЏ И ГРЕГОРИ

Објектот „Грегори и Џорџ“  се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, во непосредна близина на познатиот супер маркет “Masutis” на 400м оддалеченост од плажа. Близината до главните градски улици, кои…

Коментарите се исклучени на ХАНИОТИ- ЏОРЏ И ГРЕГОРИ

СИВИРИ-АНЕМОХАДИ

Вилата е лоцирана на  90 м од плажа  и 50 метри од центарот на Сивири. Вилата располага со 1/2+2 апартмани кои се состојат од 2 одделни соби, спална соба со…

Коментарите се исклучени на СИВИРИ-АНЕМОХАДИ

КАЛИТЕА – ЈАНИС

Вила Јанис се наоѓа на главната улица наспроти познатиот ресторан Брики, т.е 50 метри од строгиот центар на Калитеа. Во нејзина близина се наоѓа маркет, слаткарница, продавници, фурна, ресторани, кафетерии…

Коментарите се исклучени на КАЛИТЕА – ЈАНИС

КАЛИТЕА – АМОС

Aммос Апартманите се од "B" категорија и се наоѓаат на шеталиштето во строгиот центар на Калитеа. Од вилата до градската плажа има неколку минути пешачење или 200метри удолница. Под самите…

Коментарите се исклучени на КАЛИТЕА – АМОС

HAUS LITHEA

Хаус Литеа се наоѓа во Неа Потидеа, првото населено туристичко место на Халкидики, првиот крак Касандра на околу 65 км оддалечено од Солун. Мало селце, познато по туризам и риболов,…

Коментарите се исклучени на HAUS LITHEA

ПОЛИХРОНО – ЕЛЕНА

Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на Полихроно. Вилата располага со две двокреветни соби, една трокреветна и една четворокреветна…

Коментарите се исклучени на ПОЛИХРОНО – ЕЛЕНА

ПЕФКОХОРИ-НАТАЛИА

Вила Наталиа се наоѓа во срцето на Пефкохори, на минута  од пешачката зона, до плажа и до првиот супермаркет. Вила Наталиа е составена од две згради, Анекс 1 и Анекс 2.…

Коментарите се исклучени на ПЕФКОХОРИ-НАТАЛИА

КАЛИТЕА – ТЕА

Вила Теа се наоѓа на прекрасна локација меѓу шеталиштето и плаѓата во Калитеа, на левата страна од главната улица која води до Полихроно. Вилата се состои од 2+1 студија и…

Коментарите се исклучени на КАЛИТЕА – ТЕА

КАЛИТЕА -ПОСЕИДОН

Вила Посеидон се наоѓа на сама плажа во Калитеа, на 200м од центарот. Паркинг за возила сама вила не нуди, но има на 30м од самата вила веднаш до хотелот…

Коментарите се исклучени на КАЛИТЕА -ПОСЕИДОН

КАЛИТЕА-ПОПИС

Вила Попис се наоѓа на самото шеталиште, т.е прва пешачка улица во строгиот центар на Калитеа. Во нејзина близина се наоѓа, маркет, слаткарница, продавници, фурна, ресторани, кафетерии итн. На 200м…

Коментарите се исклучени на КАЛИТЕА-ПОПИС