КУЌА – ПАНОРАМА – САРТИ

  Куќа “Panorama”Сарти Куќа „Панорама“ е лоцирана на средина помеѓу стариот и новиот дел на Сарти, и е прва линија на море т.е. на самата плажа, покрај шеталиштето. Дел од…

Коментарите се исклучени на КУЌА – ПАНОРАМА – САРТИ

Вила ИМПРЕСС АПП

10% попуст за рана уплата до 31.03.2020 Вила ИМПРЕСС АПП -Переа  2020 Переа е градче кое одликува со долга песочна плажа  иоддалечена 20км од центарот на Солун. На плажата има…

Коментарите се исклучени на Вила ИМПРЕСС АПП

Вила САВАС

10% попуст за рана уплата до 31.03.2020 Неа Флогита се наоѓа на само 59 километри од Солун, односно 160 километри од македонско-грчката граница. Неа Флогита одличен избор за сите кои…

Коментарите се исклучени на Вила САВАС

Вила МЕМФИС

Вила МЕМФИС – Калитеа  2021 Вила Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа во пешачката зона, опкружена со голем број на продавници, кафетерии и таверни. Вилата располага со 1/3…

Коментарите се исклучени на Вила МЕМФИС

Вила Танасис

Вила Танасис се наоѓа во Сарти, на 150м од плажа, на 350м од центарот на Сарти. Паркинг сопствен нема, но може да се паркира пред вилата. Вилата располага со апарман…

Коментарите се исклучени на Вила Танасис

ВИЛА АЛЕКСАНДАР

ФУРКА-АЛЕКСАНДАР Вила Alexandar е комплекс од 4 згради кои што се наоѓаат во исто двор. Дуплексите во вилата се состојат од 2 спални соби во кои што има по 2…

Коментарите се исклучени на ВИЛА АЛЕКСАНДАР

ВИЛА РЕАЛ

ПОЛИХРОНО-REALL APARTMANI Вила Reall Apartmani се наоѓа на 200м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од црвата се спушта кон плажа, т.е до Хотел Посеидонио (види мапа). Вилата…

Коментарите се исклучени на ВИЛА РЕАЛ

Торони Апартментс “Б” Торони

Торони Апартментс “Б” Торони Лето 2020 Грција Вила Торони Апартментс е постар објект лоциран на сама плажа во Торони, место познато по прекрасната долга и широка песочна плажа, наградена со…

Коментарите се исклучени на Торони Апартментс “Б” Торони

Вила PARADISO

  Локација:       На 20м.од  плажа, во непосредна близина на центарот. Сместување:   Двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и шестткреветни апартмани. Опрема: Студио – одвоена опремена кујна и  соба со два или четири кревети, бања,…

Коментарите се исклучени на Вила PARADISO

ВИЛА АНГЕЛОС

Вила АНГЕЛОС – Калитеа 2021 Локација: Во центарот на Калитеа, 5 мин. од плажа. Сместување: Четирикреветни и двокреветни апартмани на високо приземје и на прв кат. Опременост: Четирикреветен АПП -…

Коментарите се исклучени на ВИЛА АНГЕЛОС

ВИЛА АГЕЛИКИ

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори 2021 Локација: Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина на центарот. Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани. Опрема: АПП - дневна соба…

Коментарите се исклучени на ВИЛА АГЕЛИКИ

ВИЛА НАТАША ВАЛЕНТИНО

ВИЛА  „ Natassa Valentino “  А категорија– ПОЛИХРОНО  2021 -10% за резервации и уплати до 01.06.2021 Вила NATASS VALENTINO една од најпопуларните вили во Полихрони, на 90 метри од морето…

Коментарите се исклучени на ВИЛА НАТАША ВАЛЕНТИНО

СТУДИО НИНА – ТОРОНИ

СТУДИО NINA - ТОРОНИ Торони се наоѓа во југоисточниот дел од вториот крак на полуостровот Ситонија.Долгата песочна плажа и тиркизната боја на егејот заокружени со боровата шума го прават ова место…

Коментарите се исклучени на СТУДИО НИНА – ТОРОНИ

ФУРКА АГИОС ГЕОРГИОС

Студиа Агиос Георгиос Б категорија – 70 метри од плажа, прекрасно уреден двор со многу зеленило, маслинки, опремен со детски играчки и скара на користење  и дел за дружење. Студијата…

Коментарите се исклучени на ФУРКА АГИОС ГЕОРГИОС

ХАНИОТИ- ЏОРЏ И ГРЕГОРИ

Објектот „Грегори и Џорџ“  се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, во непосредна близина на познатиот супер маркет “Masutis” на 400м оддалеченост од плажа. Близината до главните градски улици, кои…

Коментарите се исклучени на ХАНИОТИ- ЏОРЏ И ГРЕГОРИ

АПАРТХОТЕЛ SAKIS FAY ТОРОНИ

  НА ПЛАЖА Торони на југоисточниот дел од вториот крак полуостровот Ситонија.Долгата песочна плажа и тиркизната боја на егејот заокружени со боровата шума го прават ова место вистински рај.Убава пешачка патека…

Коментарите се исклучени на АПАРТХОТЕЛ SAKIS FAY ТОРОНИ

СИВИРИ-АНЕМОХАДИ

Вилата е лоцирана на  90 м од плажа  и 50 метри од центарот на Сивири. Вилата располага со 1/2+2 апартмани кои се состојат од 2 одделни соби, спална соба со…

Коментарите се исклучени на СИВИРИ-АНЕМОХАДИ

КАЛИТЕА – ЈАНИС

Вила Јанис се наоѓа на главната улица наспроти познатиот ресторан Брики, т.е 50 метри од строгиот центар на Калитеа. Во нејзина близина се наоѓа маркет, слаткарница, продавници, фурна, ресторани, кафетерии…

Коментарите се исклучени на КАЛИТЕА – ЈАНИС

КАЛИТЕА – АМОС

Aммос Апартманите се од "B" категорија и се наоѓаат на шеталиштето во строгиот центар на Калитеа. Од вилата до градската плажа има неколку минути пешачење или 200метри удолница. Под самите…

Коментарите се исклучени на КАЛИТЕА – АМОС

SARTI – VILA PANAGIOTA

" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"] Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кој сакаат мирен и…

Коментарите се исклучени на SARTI – VILA PANAGIOTA