Paradise studios

Хотелот се наоѓа на 5 км од најблиското село Никити, во кое можат да се најдат традиционални таверни, ресторани, продавници и бутици. Во околината на хотелот нема ресторани, па препорачуваме…

Коментарите се исклучени на Paradise studios

ВРАХОС – HOTEL OLYMPIADA

Хотел Олимпиjада се наоѓа во Врахос, прв ред, лоциран на сама плажа. На своите гости им нуди мирен и релаксиран одмор. Мал хотел, одличен за оние кој сакаат да побегнат…

Коментарите се исклучени на ВРАХОС – HOTEL OLYMPIADA

Sithonia Village 3*

Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. На почетокот на вториот крак – Ситонија, Геракини нуди можност за прекрасен релаксирачки одмор. Песочните плажи, кристално чистото море на топлиот…

Коментарите се исклучени на Sithonia Village 3*

TORONI BLUE SEA 4*

Положба: се наоѓа на Ситониа, во Торони Сместување: 85 соби со поглед на базен и море. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ телефон, мини бар. Собите се поделени…

Коментарите се исклучени на TORONI BLUE SEA 4*

НЕА ПОТИДЕА – POTIDEA GOLDEN BEACH

7 ноќевања со појадок, ручек и вечера Едно дете до 11,99 години - БЕСПЛАТНО; Интернет во лоби на хотелот Доплати:               Туристичка такса од 0,5 еур по соба на ноќ Трет…

Коментарите се исклучени на НЕА ПОТИДЕА – POTIDEA GOLDEN BEACH

ГЕРАКИНИ- CORAL BLUE

Локација: Грција / Халкидики / Ситониа / Геракини Hotel – Nea Moudania,  14 km; Hotel – Gerakini, Paralia Gerakinis 2 km; Hotel – Psakoudia 7.6 km; Hotel – Metamorfosi 17.5…

Коментарите се исклучени на ГЕРАКИНИ- CORAL BLUE

HOTEL POSEIDON 3* KASTROSIKIA

Хотел Посеидон се наоѓа на сама плажа, во областа Канали, во местото Кастросикиа, на 18км од Превеза, 47км од Парга и на 30км до Лефкада. Хотелот располага со 53 соби…

Коментарите се исклучени на HOTEL POSEIDON 3* KASTROSIKIA

MAYA BAY- КАЛИТЕА

Во цената е вклучено: 7 ноќевања  Користење на клима уред Wi-Fi на базен и бар / лоби За уплатени два последователни термини  7+7 ноќевања одобруваме 7% попуст на терминит со…

Коментарите се исклучени на MAYA BAY- КАЛИТЕА

POLIHRONO BEACH HOTEL-ПОЛИХРОНО

Polichrono Beach Hotel - Полихроно  Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Полихроно Плажа: Сопствена плажа. Песочна со ситни каменчиња Услуга: Ноќевање со појадок Интернет: Бесплатно wi-fi на рецепција, бар и плажа Сместување: Хотелот располага…

Коментарите се исклучени на POLIHRONO BEACH HOTEL-ПОЛИХРОНО

СИВИРИ-HOTEL JENNY 3*

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот има базен, бар покрај базенот, детски дел, ресторан, рецепција, безжичен интернет…… Хотелот располага со…

Коментарите се исклучени на СИВИРИ-HOTEL JENNY 3*

ВРАХОС-ХОТЕЛ МИРТО 3*

Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и ресторан. Собите располагаат со клима, ТВ, интернет, тоалет со туш…

Коментарите се исклучени на ВРАХОС-ХОТЕЛ МИРТО 3*

Хотел KOVIOU HOLIDAY VILLAGE – Никити

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е оддалечена 250м. Сместување: …

Коментарите се исклучени на Хотел KOVIOU HOLIDAY VILLAGE – Никити