Polychrono Beach Hotel

ПОПУСТ за рана уплата - 20% попуст за резервации со целосна уплата до 01.03.22 - 15% попуст за резервации со целосна уплата до 15.03.22 - 10% попуст за резервации со целосна уплата до…

Коментарите се исклучени на Polychrono Beach Hotel

Potidea Golden Beach – НЕА ПОТИДЕА

ПОПУСТ за рана уплата - 20% попуст за резервации со целосна уплата до 01.03.22 - 15% попуст за резервации со целосна уплата до 15.03.22 - 10% попуст за резервации со целосна уплата до…

Коментарите се исклучени на Potidea Golden Beach – НЕА ПОТИДЕА

GERAKINI-OLEA GARDEN

  Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. На почетокот на вториот крак – Ситонија, Геракини нуди можност за прекрасен релаксирачки одмор. Песочните плажи, кристално чистото море на…

Коментарите се исклучени на GERAKINI-OLEA GARDEN

HOTEL TORONI BLUE SEA (OLD WING **+)

  Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина на песочната плажа во Торони, една од најпопуларните песочни плажи на Ситонија, Халкидики. Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, pool бар, snack бар, бежичен…

Коментарите се исклучени на HOTEL TORONI BLUE SEA (OLD WING **+)

СИВИРИ-HOTEL JENNY 3*

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот има базен, бар покрај базенот, детски дел, ресторан, рецепција, безжичен интернет…… Хотелот располага со…

Коментарите се исклучени на СИВИРИ-HOTEL JENNY 3*