ХИТ ПАКЕТИ БУДВА

Приватно сместување – Будва 10 дена / 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз термини I  категорија II категорија 19.06. – 28.06.2021 119 € 99 € 28.06. – 07.07.2021 139 €…

Коментарите се исклучени на ХИТ ПАКЕТИ БУДВА

Вила ВУКМАНОВИЌ

Вила Вукмановиќ се наоѓа на 350 метри од Словенската плажа, односно 150 метри од поштата и трговскиот центар Плаза во Будва. Во вилата има 1/2 и 1/4 студија, еднособен апартман 1/4 +…

Коментарите се исклучени на Вила ВУКМАНОВИЌ

Вила БОГОЕВИЌ

Вила Богоевиќ располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби. Собите на првиот и вториот кат се со заедничко купатило, односно на две соби има еден тоалет. Овие соби немаат клима и…

Коментарите се исклучени на Вила БОГОЕВИЌ

Вила СКАУТ 1

Вила Скаут 1 располага со стандардно опремени соби со тоалет, клима,тв, фрижидер и  со тераса. Во својот сместувачки капацитет има трокреветни и четворокреветни соби. Kористење на клима уредот е вклучен…

Коментарите се исклучени на Вила СКАУТ 1

Вила СКАУТ

Вила Скаут располага со двокреветни, трикреветни соби и четворокреветни апартмани. Секоја соба има клима, тоалет, фрижидер, телевизор, тераса. Користењето на клима уредот е вклучено во цената Цени по лице за…

Коментарите се исклучени на Вила СКАУТ

Вила ЕКСКЛУЗИВ

Вила Ексклузив  располага со двокреветни и трИкреветни соби опремени со клима (вклучена во цената), телевизор, тоалет, фрижидер и тераса. На секој кат во вилата има заедничка кујна опремена со основен…

Коментарите се исклучени на Вила ЕКСКЛУЗИВ

AZUL BEACH RESORT

Уживањето, забавата, релаксацијата и авантурата одат едни со други на одморалиштата во Црна Гора, најновиот хотел во Улцињ Azul Beach Resort, со небесно-сина вода и песочна плажа е предизвик за…

Коментарите се исклучени на AZUL BEACH RESORT

ЧАЊ-ХОТЕЛ БАБОВИЌ

Чањ е атрактивно туристичко место кое се наоѓа помеѓу Петровац и Сутоморе. Има прекрасна плажа во должина од 1 км, наречена Златна обала, по бојата на песокот. Во непосредна близина…

Коментарите се исклучени на ЧАЊ-ХОТЕЛ БАБОВИЌ

ХОТЕЛ ШУМАДИЈА

Хотел Шумадија 2* Бечичи Hotel Shumadija Rafailovici 2* се наоѓа во Бечичи, на 2км од плажата Dukley и нуди сместување со ресторан,бесплатен паркинг, бар и заеднички салон. Хотелот има градина…

Коментарите се исклучени на ХОТЕЛ ШУМАДИЈА