Soleil

12% ПОПУСТ За уплати до 31 Mарт Положба:Хотелот Soleil е лоциран на само 300 метри од плажата Ladies Beach и 3км од центарот на градот. Сместување: Во Хотелот Soleil сите соби…

Коментарите се исклучени на Soleil

Ozka 3*

Положба: Сместен блиску до центарот на градот Кушадаси, хотелот Озка располага со прекрасен панорамски поглед над пристаништето, морето и осторовот Гулаб. Хотелот е оддалечен на еден километар од градската плажа и…

Коментарите се исклучени на Ozka 3*

Roxx Royal 4*

Roxx Royal 4* Положба:Хотелот Roxx Royal е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за…

Коментарите се исклучени на Roxx Royal 4*

Flora Suites 3+*

12% ПОПУСТ За уплати до 31 Mарт   Положба: Flora Suites хотелот е лоциран на 700 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел…

Коментарите се исклучени на Flora Suites 3+*

Ayma Beach Resort 4*

12% ПОПУСТ За уплати до 31 Mарт   Положба: Хотелот е лоциран на една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на 2 километри од центарот на градот.…

Коментарите се исклучени на Ayma Beach Resort 4*

Blue Sea 3*

Положба: Хотелот е лоциран на 200 метри над една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на само 3 километри од центарот на градот. Сместување: Хотелот Blue Sea располага…

Коментарите се исклучени на Blue Sea 3*