ПРОМО FAMILY ХОТЕЛИ – АНТАЛИЈА

ПРОМО FAMILY ХОТЕЛИ Цените се однесуваат за 2 возрасни + 2  деца до 11 год. во тотал вклучено во цена :  авионски превоз од Скопје + трансфери од аеродром до…

Коментарите се исклучени на ПРОМО FAMILY ХОТЕЛИ – АНТАЛИЈА

Sultan of Dreams 5*~Side

Локација: Sultan-of-Dreams Хотелот се наоѓа во туристичката област Аланија, на 15 км од центарот наМанавгат, 50 км од центарот на Аланија и 75 км од аеродромот во Анталија, на површина од 40.000 квадратни метри. Сместување: Хотелот располага со 350 комфорни соби, опремени со клима уред, бања со туш, телефон, фен,…

Коментарите се исклучени на Sultan of Dreams 5*~Side

Haydarpasha Palace 5*~Alanya

Локација : Hotel-Haydarpasha-Palace Информација за собите: Двокреветните соби (околу 29-34 метри) се опремени со туш / тоалет, фен, телефон, сеф, сателитска ТВ со музички канали, WiFi (вклучени), мини бар (секој…

Коментарите се исклучени на Haydarpasha Palace 5*~Alanya

Amara Dolce Vita 5*~Kemer

Локација:Amara Dolce Vita има идеална позиција,тука каде што планината на Таурус се состои со Медитеранот ,во еден скриен рај оплокен со шума и борови.Резортот се наоѓа само 2км далеку од…

Коментарите се исклучени на Amara Dolce Vita 5*~Kemer

Quattro Beach Resort 5*~Alanya

  Локација: Quattro Beach Resort  Хотелот се наоѓа на оддалеченост од 3 км од центарот на Конакли, 12 км од центарот на Аланија и 110 км од аеродромот во Анталија. Сместување:…

Коментарите се исклучени на Quattro Beach Resort 5*~Alanya