VM RESORT & SPA 4*- ДРАЧ

Хотелот се наоѓа на само неколку чекори до плажа, располага со сопствен ресторан , бар ,тераса, бесплатно WI-FI и 24ч рецепција. Сите соби располагаат со flat TV , AC и…

Коментарите се исклучени на VM RESORT & SPA 4*- ДРАЧ

Haydarpasha Palace 5*~Alanya

Локација : Hotel-Haydarpasha-Palace Информација за собите: Двокреветните соби (околу 29-34 метри) се опремени со туш / тоалет, фен, телефон, сеф, сателитска ТВ со музички канали, WiFi (вклучени), мини бар (секој…

Коментарите се исклучени на Haydarpasha Palace 5*~Alanya

СИВОТА

СИВОТА–е мало прекрасно место кое е лоцирано помеѓу Парга и Игуменица на крајбрежјето на Јонско море. Дестинацијата нуди голем избор на преубави плажи со кристално чиста вода, мали островчиња, продавници,…

Коментарите се исклучени на СИВОТА

КРФ

Термин 25-29 април Едно од најубавите обележувања на најголемиот христијански празник Велигден на медитеранот е на островот Крф. Посетители од цела Грција, но и светот доаѓаат токму тука за да…

Коментарите се исклучени на КРФ