Elinotel Sermilia Resort 5*

First Minute понуда од Elinotel Sermilia Resort 5*     CRONWELL RESORT SERMILIA 5* PSAKOUDIA     www.sermilia.cronwell.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЕНО ВО ЕВРА 2 28.04.24 22.05.24 23.05.24 18.06.24…

Коментарите се исклучени на Elinotel Sermilia Resort 5*

Anthemus Sea 5*

First Minute понуда од Anthemus Sea 5*   ANTHEMUS SEA BEACH HOTEL & SPA 5* Nikiti                       www.anthemussea.gr                          ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 2/1/4/10 25.04.24 17.05.24 18.05.24 09.06.24…

Коментарите се исклучени на Anthemus Sea 5*

Akrathos 4*

First Minute понуда од Akrathos 4*     AKRATHOS 4* OURANOUPOLIS                                       www.akrathos-hotel.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО 0/10/4 01.05-31.05 01.06-30.06 01.09-30.09 01.07-31.08 01.10-15.10 Double Standard Garden View 71 110 140 71…

Коментарите се исклучени на Akrathos 4*

Meliton Porto Carras 5*

First Minute понуда од Meliton Porto Carras 5*   PORTO CARRAS MELITON 5* NEA MARMARAS                                               www.portocarras.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН 10 24.04-30.04 20.10-30.10 01.05-05.05 06.05-25.05 03.10-19.10 26.05-15.06 18.09-02.10 16.06-06.07…

Коментарите се исклучени на Meliton Porto Carras 5*

Makednos 3*

      MAKEDNOS 3* NIKITI                                                    www.hotelmakednos.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН 10 25.05-03.06 04.06-15.06 16.06-05.07 26.08-10.09 06.07-25.08 11.09-26.09 Standard Room Side Sea View 34 51 67 85 51 Трето лице 70%…

Коментарите се исклучени на Makednos 3*

Simantro Resort 5*

Last Minute понуда од Simantro Resort 5*   SIMANTRO BEACH HOTEL 5* SANI                                  www.simantrobeach.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 4/15 30.04-17.05 06.10-19.10 18.05-07.06 22.09-05.10 08.06-21.06 08.09-21.09 22.06-12.07 25.08-07.09 13.07-24.08 Standard…

Коментарите се исклучени на Simantro Resort 5*