BUZE BOUTIQUE HOTEL 4* – САРАНДА

You are currently viewing BUZE BOUTIQUE HOTEL 4* – САРАНДА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПОРТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

BUZE BOUTIQUE HOTEL / 4 * / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.07.2021
01.08.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
STANDARD ROOM
2PAX 123.2 154 173.8 202.4 154 123.2
DOUBLE SEA VIEW
2PAX 134.2 162.8 182.6 217.8 162.8 134.2
DOUBLE ROOM FRONT VIEW
2PAX 143 173.8 193.6 233.2 173.8 143
JUNIOR SUITE
2PAX 222.2 272.8 301.4 352 272.8 222.2
RELEASE DAYS 1 1 3 3 1 1

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ:

До 16 дена пред поаѓање без пенали, по овој период 100% пенали