BLUE WATER HOTEL 4* КСАМИЛ

You are currently viewing BLUE WATER HOTEL 4* КСАМИЛ

Хотелот е на 1.1км од  Puerto Rico плажата, располага со бар, градина. Рецепцијата е достапна 24 часа за сите гости на хотелот, бесплатен Wi-Fi, приватен и бесплатен паркинг. Собите располагаат со тераса, клума уред, ТВ и сопствен тоалет со туш-кабина и фен.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

BLUE WATER HOTEL 4 * KSAMIL
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
30.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
30.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DELUXE ROOM
DOUBLE 54 65 76 87 65 54
SINGLE 54 65 76 87 65 54
TRIPLE 65 76 87 98 76 65
1+1 CHD (0-12,99) 66 77 88 99 77 66
1+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 66 77 88 99 77 66
2+1 CHD (0-1,99) 66 77 88 99 77 66
2+1 CHD (2-12,99) 66 77 88 99 77 66
FAMILY SUITE
2PAX 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
3PAX 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
4PAX 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
5PAX 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
2+1 CHD (0-12,99) 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
2+2 CHD (0-12,99) (0-2,99) 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
2+2 CHD (0-12,99) (3-12,99) 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1 1

Во цените не е вклучена задолжителна туристичка такса од 2еур по лице на ден и 1еур за деца од 2-11,99год

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 15 дена пред поаѓање – без пенали, од 14-0 дена пред поагање – 100% пенали