Blue Carpet Luxury Suites Pefkohori

You are currently viewing Blue Carpet Luxury Suites Pefkohori

 

Регуларна понуда од Blue Carpet Luxury Suites

 

BLUE CARPET LUXURY SUITES PEFKOHORI    www.bluecarpetsuites.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/1/4

28.04-18.05

19.05-01.06

24.09-14.10

02.06-15.06

10.09-23.09

16.06-13.07

27.08-09.09

14.07-26.08

Suite Triple Standard

81

96

112

143

169

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Double Sea View

97

116

141

171

201

Suite 2 level up to

4 pax

104

123

150

183

215

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Two Level Sea View Up to 4 pax

118

139

170

207

244

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Double Sea View Private Pool

123

143

176

215

252

1 дете од 0-1.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. престој

3

3

4

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:на плажа, паркинг, отворен базен, WI-FI,бесплатни чадори и лежалки на плажа, ресторан, бар

Соби : фен, фрижидер, САТ ТВ, клима, кафемат, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1.Cancellation policy:

15-9 days before the arrival 50%

8-1 days before the arrival 74%

Non-show 100%