ВИЛА БИЛЕРО

You are currently viewing ВИЛА БИЛЕРО

ВИЛА БИЛЕРО – КСАМИЛ
АЛБАНИЈА ЛЕТО 202
3

Вилата сe нaoѓa во близина на вила Стефи на  100 метри од плaжaта  Бела Виста, располага со 1/3 i 1/4 студија, 1/6 aпп со кујна (опремена со садови за готвење),Tv, kлима (вклучена во цената ),тоалет, тераса….
Координати:39.767406, 20.000265

ЦЕНИ ЗА НАЕМ  ЗА 7 НОЌЕВАЊА  
Период Ноќeвања 1/2
студио 
1/3
студио
1/4
студио
1/6 апартман
27.05 – 03.06.2023 7 105е 105е 140е 140е
03.06 – 10.06.2023 7 145е 145е 170е 170е
10.06 – 17.06.2023 7 205е 205е 275е 275е
17.06 – 24.06.2023 7 255е 255е 310е 310е
24.06 – 01.07.2023 7 275е 275е 310е 345е
01.07 – 08.07.2023 7 295е 295е 345е 375е
08.07 – 15.07.2023 7 325е 325е 380е 380е
15.07 – 22.07.2023 7 345е 345е 380е 395е
22.07 – 29.07.2023 7 345е 345е 380е 395е
29.07 – 05.08.2023 7 345е 345е 380е 395е
05.08 – 12.08.2023 7 345е 345е 380е 395е
12.08 – 19.08.2023 7 345е 345е 380е 395е
19.08 – 26.08.2023 7 345е 345е 380е 395е
26.08 – 02.09.2023 7 320е 320е 345е 380e
02.09 – 09.09.2023 7 240е 240е 310е 345e
09.09 – 16.09.2023 7 240е 240е 310е 320e
16.09 – 23.09.2023 7 145е 145е 170е 210e
23.09 – 30.09.2023 7 115е 115е 125е 145e

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
​–за трансфер од Штип,Велес ,Куманово,Градско . доплата 10е по лице

Време на тргнување
-Градско 22.00 ч
-Велес 22.30 ч
-Куманово 22.00 ч

Штип (нова пошта) во 22.00 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 23. 00 ч
-Тетово (Веро) во 00.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 00.30 ч
-Кичево (Лук оил на излез) во 01.30 ч
Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 2.30 ч
– Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата
– Поаѓање од Ксамил во 16.00 ч.
Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

НАПОМЕНА
*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости
*По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.
*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
*Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)