Bellagio 3*

Early Booking Discount понуда од Bellagio 3*

 

BELLAGIO HOTEL 3* FOURKA                                                www.bellagio-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

4

01.06-30.06

01.07-14.07

15.07-31.08

01.09-10.09

11.09-30.09

Double Room

101

123

135

112

101

Twin Room

101

123

135

112

101

Triple Room

101

123

135

112

101

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 3-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-2.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Минимум престој

3

5

5

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ