BEL CONTI 4*- ДРАЧ

You are currently viewing BEL CONTI 4*- ДРАЧ

Хотелот располага со приватна песочна плажа , модерно уреден ентериер, елегантен ресторан , бар, бесплатно WI-FI на јавните места ,бесплатен паркинг и базен. Сите соби се со приватно WC , Tv со кабелски канали, мини бар, фен

Центарот на градот е на 12 км од хотелот.

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НA НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

BEL CONTI HOTEL 4 *DURRES
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
15.06.2021
16.06.2021
09.09.2021
10.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.12.2021
STANDARD SINGLE
1PAX 40 42 61.6 42 40
ECONOMY BACK VIEW
2PAX 36.3 49.5 71.5 49.5 36.3
2+1 CHD (0-2,99) 36.3 49.5 71.5 49.5 36.3
DOUBLE/TWIN SEA SIDE VIEW
2PAX 39.6 51.7 77 51.7 39.6
2+1 CHD (0-2,99) 39.6 51.7 77 51.7 39.6
DOUBLE ROOM STANDARD
2PAX 44 58.3 82.5 58.3 44
2+1 CHD (0-2,99) 44 58.3 82.5 58.3 44
DOUBLE / TWIN SEA VIEW
2PAX 44 58.3 82.5 58.3 44
2+1 CHD (0-2,99) 44 58.3 82.5 58.3 44
TRIPLE ROOM
2PAX 55 69.3 91.3 69.3 55
3PAX 55 69.3 91.3 69.3 55
2+1 CHD (0-11,99) 55 69.3 91.3 69.3 55
QUADRUPLE
2PAX 60.5 77 102.3 77 60.5
3PAX 60.5 77 102.3 77 60.5
2+1 CHD (0-11,99) 60.5 77 102.3 77 60.5
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 60.5 77 102.3 77 60.5
3+1 CHD (0-11,99) 60.5 77 102.3 77 60.5
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, 1еур за деца од 2-11,99год

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика за отказ:

  • Отказ до 10 дена пред пристигање без пенали,
  • Отказ од 9-7 дена пред пристигање – 20% пенали
  • Отказ од 6-4 дена пред пристигање – 40% пенали
  • Отказ од 4-0 дена пред пристигање -90% пенали

 

Минимум престој 2 ноќи