Avala Resort & Spa 4+* Велигден

You are currently viewing Avala Resort & Spa 4+* Велигден

Специјална понуда од Avala Resort & Spa 4+*

 

ВЕЛИГДЕНСКИ ПАКЕТ
АVALA RESORT & SPA 4+*- BUDVA
2 деца до 6,99 години ГРАТИС
Teрмин 14.04-24.04.2023

Цена за 2 лица за 2 ноќи 190€
Цена за 2 лица за 3 ноќи 270€

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок во Standart Room;
– Бесплатенн Up Grade на соба според расположливост;
– Неограничено користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи, турска бања..)
– Неограничено користење на Фитнес Центар;
– 20% попуст на Спа Третмани;
– Wi-Fi низ цел хотел;
– Рано пријавување / Доцно одјавување од хотелот (во зависност на расположливоста);
– Надворешен паркинг (местата се ограничени, резервација не е дозволена);

Во цената не е вклучено:
– Вечера 22€ по лице на ден (деца до 11,99 години добиваат услуга како родители)
– Tрето возрасно лице 20% попуст;
– Деца 7-11,99 години доплаќаат 20€ по дете на ден;
– Tуристичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден;

Напомена:
– Уплата се врши исклучиво во денари по курс 1€=61,8 денаери;
– Строго ограничен број на соби се продаваат под промо пакет;
– За резервација е потребно 50% аванас при резервација, остаток 14 дена пред патување;

Политика за откажување:
– 14 дена пред пристигнување без пенали;
– 13-0 дена пред пристигнување 100% пенали;
– Предвремено заминување од хотелот не се рефондира неискористен дел;