Assa Maris 3* Agios Nikolaos

You are currently viewing Assa Maris 3* Agios Nikolaos

Early Booking Discount понуда од Assa Maris 3*

Early Booking Discount понуда од Assa Maris 3*

 

ASSA MARIS 3* Agios Nikolaos                                   www.assamaris.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

0/10

10.05-31.05

01.10-16.10

01.06-07.07

06.09-30.09

08.07-05.09

Double Room for Single Use Garden View

87

123

160

Double Garden View

58

85

111

Трето лице

23

23

23

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

12

12

Double Sea View

68

94

121

Трето лице

23

23

23

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

12

12

Double Deluxe Sea View

87

116

133

Трето лице

23

23

23

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

12

12

Junior Suite Sea View up to

4 pax

126

145

173

Трето лице

23

23

23

Четврто лице

23

23

23

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Family Garden View 2 Bedrooms

97

116

150

Трето лице

23

23

23

Четврто лице

23

23

23

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Family Sea View 2 Bedrooms

106

128

164

Трето лице

23

23

23

Четврто лице

23

23

23

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Room Up to 4 pax Bunk Bed Garden View

74

101

127

Трето лице

23

23

23

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Room Up to 4 pax Bunk Bed Sea View

83

110

137

Трето лице

23

23

23

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Минимум престој

3

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1. Cancellation policy:

10/05-31/05 & 01/10-16/10:

4-1 days prior to arrival, 50% fees

01/06-30/06 & 01/09-30/09:

8-1 days prior to arrival, 50% fees

01/07-31/08:

11-1 days prior to arrival, 50% fees

Non show or early departure for all periods, 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.03.2023 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ