ANDI HOTEL 3*- ДРАЧ

You are currently viewing ANDI HOTEL 3*- ДРАЧ

Хотел Анди се наоѓа во Драч, лоциран на сама плажа е идеална дестинација за еден релаксиран одмор. На 800м се наоѓа од плажате Шкемби и Каваје, а од познатиот камен од Каваје на 3,7км одалеченост, пристаништето на Драч е на 12км одалеченост.

Хотелот располага со ресторан, бесплатен приватен паркинг, бар, и приватна плажа. Собите се опремени сите со клима, плазма Тв, биро и сопстев тоалет.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

ANDI HOTEL 3* DURRES
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
05.07.2021
06.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
30.10.2021
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
DOUBLE 44 55 66 55 44
SINGLE 40.7 51.7 62.7 51.7 40.7
TRIPLE 52.8 62.7 72.6 62.7 52.8
QUARDRIPLE 52.8 66 74.8 66 52.8
2+1 CHD (0-4,99) 44 55 66 55 44
2+1 CHD (5-11,99) 50.6 61.6 72.6 61.6 50.6
2+2 CHD (0-4,99) (0-4,99) 50.6 61.6 72.6 61.6 50.6
2+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 50.6 61.6 72.6 61.6 50.6
2+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 50.6 61.6 72.6 61.6 50.6
3+1 CHD (0-4,99) 52.8 62.7 72.6 62.7 52.8
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ:

До 11 дена пред пристигање – без пенали, по овој период 1 ноќевање пенали