Anasa Luxury Resort 4*

You are currently viewing Anasa Luxury Resort 4*

First Minute понуда од Anasa Luxury Resort 4*

 

ANASA LUXURY RESORT 4* ELAOIOCHORI, KAVALA    www.anasaluxuryresort.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

4

20.05-29.06

04.09-08.10

30.06-03.09

Double Standard Side Sea View

2 pax

250

300

Трето лице на дополнително легло

Гратис

Гратис

Superior Double Side Sea View Private Pool

350

400

Трето лице на дополнително легло

Гратис

Гратис

Junior Suite

405

455

Трето лице на дополнително легло

Гратис

Гратис

Master Suite

555

655

Трето лице на дополнително легло

Гратис

Гратис

Минимум престој

3

3

Хотелот не прима дева под 10 години

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Бесплатни чадори и лежалки на плажа

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

15-9 days prior to arrival 100% fees

Non-Show or Early Departure, 100% fees

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 27.05 ДО 27.06.2023 7=6

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ