Alfa 4*

You are currently viewing Alfa 4*

Регуларна понуда од Alfa 4*

 

ALFA HOTEL 4* PARGA                                  www.alfahotelparga.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

01.05-10.05

16.10-31.10

11.05-31.05

01.10-15.10

01.06-30.06

01.09-30.09

01.07-20.07

21.08-31.08

21.07-20.08

Standard Room

82

105

128

152

163

1 дете од 2-11.99 год.

29

29

29

29

29

Мин. престој

3

3

3

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-14 days before check-in 50% of total amount