Alexander The Great 4* Kriopigi

You are currently viewing Alexander The Great 4* Kriopigi

Early Booking Discount понуда од Alexander The Great 4*

 

 

 

 

 

 

ALEXANDER THE GREAT **** KRIOPIGI 210 SOBI             www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

4

27.04-15.05

15.10-31.10

16.05-09.06

02.10-14.10

10.06-23.06

10.09-01.10

24.06-19.07

15.08-09.09

20.07-14.08

Eco Room Garden View

67

76

84

99

123

Double Room Garden View

( Main Building )

73

82

89

107

129

Double Room Sea View

( Main Building )

79

88

94

112

135

Single Room GV

( Min Building )

95

123

140

151

174

Superior Room Side Sea View

On Request

Junior Suite Garden View

On Request

Penthouse Suite Sea View

On Request

Family Connecting Rooms

On Request

Комплет пансон

17

17

17

17

17

Ноќевање со појадок

-5

-5

-5

-5

-5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: базен, детски базен, ресторан, таверна, бар на плажа, кафетерија, бар, пул бар, детско игралиште ,мини маркет, продавница за сувенири,конфер.сала, перална,ТВ салон,

Соби: балкон, клима, мини бар, ТВ на барање,телефон,радио .Фамилијарните соби се една просторија во бунгаловите наспроти главната згрaда.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.05.2023 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.09 ДО 31.10.2023

7=6, 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 15.05.2023 И ПОСЛЕ 01.10.2023

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ