Agnes Deluxe 3* Pefkohori

You are currently viewing Agnes Deluxe 3* Pefkohori

Early Booking Discount понуда од Agnes Deluxe 3*

Early Booking Discount понуда од Agnes Deluxe 3*

 

AGNES DELUXE HOTEL 3* PEFKOHORI www.agnes.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/10/4

28.04-18.05

19.05-01.06

24.09-23.09

02.06-15.06

10.09-23.09

16.06-29.06

30.06-20.07

20.08-09.09

21.07-19.08

Double Standard

49

55

68

81

92

99

1 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Comfort

53

60

75

89

101

109

1 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior

56

63

79

94

104

113

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Triple Standard

57

65

81

96

108

117

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Premium

58

67

83

99

111

120

1 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Минимум престој

2

2

3

3

4

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Tariff Notes

1.Cancellation policy:

15-9 days before the arrival 50%

8-1 days before the arrival 75%

Non-show or early departure 100%

2. Maximum occupancy in Room Double Standard, Room Comfort Double & Room Double Premium: 2 adults + 1 infant up to 1.99 years
old

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.02.2023 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.03.2022 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ