AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI

You are currently viewing AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI

Early Booking Discount понуда од Agionissi 4*

 

AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI                                www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН

4

15.05-14.06

15.06-14.07

15.07-28.08

29.08-30.09

Double Room Garden View

73

84

112

90

Double Room Sea View

78

101

134

101

Single Room Garden View

95

123

151

140

Family Room Garden View 2+2 chd 0-12.99 год.

(за соба)

134

196

280

196

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа.   Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења .

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.05.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ