Agapitos Villas

You are currently viewing Agapitos Villas

AGAPITOS VILLAS AGIOS IOANNIS , PELION                    www.pelion-agapitos.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10/vb

01.05-31.05

15.09-10.10

01.06-30.06

01.07-15.07

01.09-14.09

16.07-31.08

Double Room Garden View

109

115

127

145

Double Room Sea View

115

127

140

153

Superior Room Sea View

127

145

160

171

Трето лице

20%

20%

20%

20%

1 дете од 2-11.99 год.

20%

20%

20%

20%

Suite up to 4 pax

178

191

214

243

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Maisonette up to 5 pax

197

208

237

260

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Минимум престој

7

7

7

7

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИИ БЕЗ ПРАВО НА ОТКАЗ 5% ПОПУСТ