Aegean Suites 5*

You are currently viewing Aegean Suites 5*

Early Booking Discount понуда од Aegean Suites 5*

 

AEGEAN SUITES 5* SKIATHOS                                                  www.santikoscollection.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

01.05-18.05

07.10-08.10

19.05-01.06

22.09-06.10

02.06-29.06

15.09-21.09

30.06-27.07

25.08-14.09

28.07-24.08

Suite Junior Double Garden View

77

114

172

181

184

Suite Garden View

93

135

198

214

224

Трето лице

25%

25%

25%

25%

25%

Deluxe Suite Sea View

110

149

237

247

272

Трето лице

25%

25%

25%

25%

25%

Charming Suite Garden View

147

176

247

258

282

Heaven Suite Sea View

168

198

270

289

308

Трето лице

25%

25%

25%

25%

25%

Suite 2 Bedrooms Sea View Up to 5 pax

185

216

342

359

411

Трето лице

25%

25%

25%

25%

25%

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Петто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. престој

5

5

5

5

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1.The hotel accepts guests over 16 years old.

2. Cancellation policy:

28-15 days prior to arrival 30%

14-1 days prior to arrival 100%

Non-show or early departure 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 29.06.2023 И ОД 15.09 ДО 08.10.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ